עיצוב

עיצוב

תמונה אחת = אלף מילים
תחומי העיצוב השונים עוסקים בהפיכת חלל, רעיון או נושא לביטוי ומוצר ויזואלי. בהגדרה היבשה עיצוב הוא "מתן צורה לדבר". כמעצבי WEB זו בדיוק המומחיות שלנו, לקיחת הדבר – מותג, רעיון או דף אינטרנט ויצירת קונספטים ויזואליים ושפה גרפית תואמים. אנו מלבישים את העסק ורעיונותיו בחזות הוויזואלית המתאימה, השימושית והמושכת ביותר.

 

מהן אפשרויות העיצוב הקיימות בפני עסקים?
לעסק העומד בפני בניית אתר אינטרנט בדרך כלל יעמדו שתי אפשרויות מרכזיות:

  1. שימוש בתבנית מתוך מבחר תבניות שבהן קל לעשות התאמות כלליות קלות ושינויי צבעים.
  2. אתר מותאם אישית לפי צורכי העסק ומוצריו תוך כדי אפיון חווית המשתמש ויצירת קונספטים ויזואליים ושפה גרפית מותאמת ספציפית למותג אותו היא מציגה.

 

אז מהו עיצוב נכון וטוב?
עיצוב טוב מהווה ביטוי ויזואלי של הרעיון או המוצר ובו זמנית מושך את הלקוח ומייצר "קליק" בינו לבין המותג, תוך כדי הקפדה על פרקטיות ונוחות מבלי להיות עמוס. זהו איזון עדין בין צבע, פרטים, פונקציונלית וייחודיות. דף, אפליקציה או כל מוצר דיגיטלי אחר שכיף ונוח להשתמש ולשהות בו וכמו כן גם להשתמש בשירותיו. בדיוק כמו חלל אסתטי, נעים ומזמין מחוץ למתחם הוירטואלי.

 

איך אנחנו מעצבים בריסטארט?
כחלק מתהליך רחב יותר של אפיון חווית משתמש, מיתוג העסק, ניתוח השוק ומטרותיו לצד צרכי הלקוחות, המעצבים שלנו יוצרים יחד אתכם מעטפת גרפית ייחודית לכל לקוח. המטרה שלנו היא ליצור מוצר ושפה ויזואלית שיבדלו אתכם מהמתחרים ויהיו מזוהים מיידית עם המותג שלכם.

 

אם אתם מעוניינים בעיצוב יצירתי ופורץ דרך – צרו עימנו קשר עוד היום!

אתר זה נבנה ע"י ריסטארט