מובייל

עיצוב רספונסיבי

מובייל – חוויה חוץ ביתית
הנושא הכי חם כיום הוא התנועה הצומחת בקצב מסחרר של המשתמשים הגולשים במכשירם הנייד יותר מהמחשב הנייח בבית או במשרד. תפקידנו בריסטארט הוא לפתוח בפני לקוחותינו את עולם האפשריות הרבות בתחום המובייל ולספק לגולשים חווית משתמש אופטימלית.

 

2 מי יודע?
ישנן שתי דרכים עיקריות להנגיש את האתר ללקוחות המובייל:

 

  1. אתר רספונסיבי – זהו בעצם אתר אשר מתאים את עצמו בהתאם למסך שבו הוא נצפה, בין אם זה טאבלט או טלפון נייד. ההתאמה תתבצע מבחינה ויזואלית-עיצובית, האתר יסודר מחדש במסך הרלוונטי ובכך חווית המשתמש תהיה קלה ונגישה יותר בהתאם למכשיר שבו בחר המשתמש לצפות באתר.
  2. גרסת מובייל – בגרסת המובייל אנחנו בעצם מייצרים אתר נפרד אליו מופנה המשתמש כשהוא נכנס לאתר דרך המכשיר הנייד. מבנה האתר בצורה זו יהיה קיים אך ורק במובייל. פורמט זה נפוץ על ידי אתרים שבהם נעשות בדרך כלל פעולות נקודתיות ופחות עמוסי תוכן (כמו הזמנת אוכל לדוגמה).

 

מה עדיף?
הכל תלוי כמובן בסוג האתר, חווית המשתמש שאנו רוצים לייצר, סוג וכמות התוכן שתוצג והגישה שלנו לתחזוק האתר והפרסום בו. באתר רספונסיבי אנו מחזיקים בפלטפורמה אחת משתנה, בעוד שבגרסת מובייל אנו בעצם מחזיקים בשני פלטפורמות נפרדות. יש לכך משמעויות תחזוק, עלויות וניהול שטח הפרסום. אך מה לגבי חווית המשתמש?

 

המעבר מהמחשב הביתי לטלפון הנייד
פעמים רבות מה שנראה מעולה על המסך הגדול נראה אחרת על מסך הנייד. ישנם שיקולים כמו במה נרצה למקד את הלקוח, כמות התוכן באתר, האם ישנה מולטימדיה, קטלוגים, חנות וירטואלית והאם ניתן לנצל את יתרונות המובייל כמו שירותי מיקום והתקשרות. צוות מומחי המובייל שלנו ישמחו לייעץ ולהתאים את אתרכם למובייל בצורה אופטימלית.

 

אם גם אתם רוצים לקחת חלק במהפכת המובייל – צרו עמנו קשר עוד היום!

אתר זה נבנה ע"י ריסטארט