בניית אתרים

בניית אתרים

הכל מתחיל בבית
מה עוד אין לכם אתר תדמית? כיום הנוכחות ברשת איננה לוקסוס אלא הכרח, אלא אם כן ברצונכם להשאיר את הזירה למתחרים שלך (והאמינו לנו, אתם ממש לא!). אצלנו בריסטארט האתר מהווה חלק מתמונה רחבה הרבה יותר. בנוסף למומחי הWEB- שלנו אשר בונים את האתר בהתאמה אישית לעסק ולצרכי הלקוחות , אנו נסייע למותג שלכם להגיע הכי רחוק שאפשר.
חוד החנית – יועצי סטארטאפים, מעצבים, בוני חווית משתמש ואנשי מיתוג עמלים אצלנו לצד בוני מערכות ותוכן על מנת ליצור אתרים ומותגים שיהוו את חוד החנית בתחומם.

 

בניית אתרים – יצירת חווית משתמש ייחודית
אנו מתמחים ביצירת חווית משתמש המחברת בין הגולש לעסק ומייצרת חווית גלישה מזמינה, מהנה ויעילה. על מנת להצליח במשימה זו בצורה הטובה ביותר אנו משתמשים בכל הכלים ואנשי המקצוע העומדים לרשותנו, משלב התכנון והגדרת המטרות, דרך בניית מערכות מתקדמות ועד ליצירת קונספטים ויזואליים ושפה גרפית תואמת לצד מיתוג, פרסום וקידום העסק.

 

ליווי מקצועי צמוד ויחס אישי (וכן, אצלנו זאת לא עוד קלישאה!)
אנחנו אוהבים לשמוע אנשים מספרים על החזון שלהם, ואנחנו עוד יותר אוהבים לראות אותו מתגשם. בדיוק מסיבה זו ריכזנו את מבחר המומחים השונים שלנו במקום אחד, על מנת שנוכל לשרת מגוון רב של צרכים תוך כדי הקפדה על רמה מקצועית ויצירתית גבוהה. וזאת על מנת לבטא בצורה האופטימלית את החזון והאופי הספציפי של העסק והמותג. ליצור משהו ייחודי אשר ייבדל מהמתחרים ויבלוט בנוף. זוהי ההצלחה שלנו.

 

אם גם אתם רוצים להתחדש באתר חדש ומושקע – צרו איתנו קשר עוד היום!

אתר זה נבנה ע"י ריסטארט